Witaj w moim świecie! Nazywam się Karolina Miros.

Jestem kosmetologiem, terapeutką biologicznej odnowy skóry, szkoleniowcem i pasjonatką piękna, nie tylko tego zewnętrznego, ale także wewnętrznego.

Od zawsze towarzyszyło mi poczucie, że chciałabym w życiu robić coś, by ludzie mogli poczuć się lepiej we własnej skórze, stąd wybrany kierunek studiów i rozwój kolejnych umiejętności.

Wykłady z fizjologii skóry, dermatologii, farmakognozji czy chemii kosmetycznej w praktyce były dla mnie czymś bardzo ciekawym. Pielęgnacja skóry zaczęła dla mnie nabierać innego wymiaru. Moją pierwszą nauczycielką i mentorką w tej dziedzinie była moja mama – dla mnie najpiękniejsza, zawsze elegancka, wiedząca jak o siebie zadbać i podkreślić swoją kobiecość. To ona zawsze mówiła, że odpowiednia pielęgnacja to podstawa młodo i zdrowo wyglądającej skóry.

Od kilkunastu lat pracuję w branży beauty. Zdobywałam doświadczenie pracując dla takich firm jak:

  • Sephora
  • La Prairie
  • Sisley 

Podczas mojej pracy bardzo często, przy okazji różnych projektów, spotykam się z kobietami, klientkami, które chciałyby poznać tajniki idealnych rytuałów pielęgnacyjnych.

Ilość przeróżnych „przypadków”, masa pytań, wątpliwości, potrzeb, na które odpowiadałam i odpowiadam są niewątpliwie najlepszą lekcją, potwierdzającą, że każdy z nas jest inny  i tylko indywidualne podejście do każdego z klientów może w pełni usatysfakcjonować obie strony.

Wspólne spotkania z klientkami, dotychczasowe doświadczenie, czy „zwykłe – niezwykłe” rozmowy z przyjaciółkami i koleżankami przy kawie, zaczęły uświadamiać mi jak niewiele kobiety wiedzą o pielęgnacji skóry. Jeszcze inne często wpadają w pułapki marketingowe, łapiąc się na hasła reklamowe, sięgają po produkty, które nie odpowiadają ich indywidualnym potrzebom.

W pielęgnacji kieruje się holistycznym podejściem, ponieważ piękna skóra to nie tylko dobrze dobrany krem. Piękno zaczyna się od wewnątrz – dosłownie i w przenośni. Dla mnie pielęgnacja skóry zaczyna się od zobaczenia i poznania siebie. Od patrzenia na siebie i swoje potrzeby z uważnością. Manualne terapie twarzy są dopełnieniem mojego postrzegania piękna.

Chcę dzielić się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem, indywidualnie odpowiadając na Twoje potrzeby.

Zapraszam do współpracy!